Tvorba webu - InGenius Webdesign
TVORBA STRÁNEK WWW
Mezi naše služby patří tvorba stránek, redakčních a rezervačních systémů i vyspělých e-shopů. Díky znalostem a ctění moderních trendů Internetu, zodpovědnému přístupu i kvalitní zákaznické péči produkujeme internetové prezentace na vysoké úrovni dle všech Vašich požadavků a přání.
SEO optimalizace - InGenius Webdesign
SEO OPTIMALIZACE WEBU
Tvorba stránek se dnes neobejde bez kvalitní optimalizace stránek pro vyhledávače. Právě na ni záleží kolik uživatelů Vaše stránky nalezne a posléze navštíví. Nabízíme kompletní nabídku prostředků k optimalizaci od PPC reklam, přes tvorbu miniwebů, až po výměnu odkazů.
Webhosting - InGenius Webdesign
WEBHOSTING A E-MAILY
Nabízíme profesionální webhosting pro Vaše internetové stránky či e-shop. Servery jsou umístěny v datacentru SuperHosting, kde mají zajištěnu vysokou konektivitu. Součástí hostingu jsou i e-mailové schránky, ke kterým můžete přistupovat pomocí webmailu či běžných protokolů POP3 a IMAP.

Správa a provoz e-mailových schránek

Pokud využíváte webhosting firmy InGenius, máte možnost zřízení libovolného počtu e-mailových schránek k Vaší doméně. Poštu můžete prohlížet a spravovat pomocí webmailu (Seznam, Centrum, Volný), nebo stahovat pomocí POP3 a IMAP protokolu do MS Outlook nebo Mozilla Thunderbird.


Při první práci s elektronickou poštou je třeba přijmout bezpečnostní certifikát - Ingenius CA. Tento certifikát zajišťuje bezpečnou (šifrovanou) e-mailovou komunikaci. Pro bezproblémový chod e-mailových klientů doporučujeme tento bezpečnostní certifikát naimportovat přímo do Vašeho PC.


Zde je certifikát ke stažení... (kliknout pravým tlačítkem a uložit soubor jako...). Zde je podrobný návod na přidání bezpečnostního certifikátu do Vašeho PC.

 

 

 

Přihlašovací údaje k e-mailu a InGenius WebMail

 

Adresa WebMailu je: http://mail.ingenius.cz/

 

(po zadání "Uživatele" a "Hesla" vstoupíte do své e-mailové schránky, uživatelské jméno tvoří název e-mailové schránky a heslo je přiděleno individuálně naším operátorem).

Nastavení MS Outlook a Mozilla Thunderbird

 

IMAP účet


adresa serveru: mail.ingenius.cz

uživatelské jméno: Vaše e-mailová adresa

doporučujeme použít zabezpečené spojení (SSL) a port 993

 

POP3 účet


adresa serveru: mail.ingenius.cz

uživatelské jméno: Vaše e-mailová adresa

doporučujeme použít zabezpečené spojení a port 995

 

SMTP odchozí server pošty

 

nastavte dle Vašeho poskytovatele internetového připojení...